Prepared To-Go

-
Lasagna for Two
- Regular price
- $24.00
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $24.00
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00
- Unit price
- per
-
Fazzoletti for Two
- Regular price
- $24.00
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $24.00
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00
- Unit price
- per
-
Margherita Pizza
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
-
Colosseo Pizza
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
-
Rose Sauce
- Regular price
- From $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $9.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
-
Rory's Hot Peppers
- Regular price
- From $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $6.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
-
Gnocchi - Cook At Home
- Regular price
- $24.00
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $24.00
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00
- Unit price
- per
-
La Roma Olives
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
-
Tomato Sauce
- Regular price
- From $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $8.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
-
Arrabbiata Sauce
- Regular price
- From $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $9.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
-
Bolognese Sauce
- Regular price
- From $11.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $11.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $11.00
- Regular price
-
- Sale price
- $11.00
- Unit price
- per
-
Caesar Salad Kit - For Two
- Regular price
- $18.00
- Regular price
-
- Sale price
- $18.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $18.00
- Regular price
-
- Sale price
- $18.00
- Unit price
- per
-
Cannoli Kit
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
-
Tiramisu
- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
-
Date Night - Dinner Kit for Two
- Regular price
- $95.00
- Regular price
-
- Sale price
- $95.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $95.00
- Regular price
-
- Sale price
- $95.00
- Unit price
- per